Oferta pracy dla rejestratorki medycznej.

Ośrodek dla Osób Uzależnionych  SPZOZ „NOWY DWOREK” zatrudni na stanowisku:

Rejestratorka medyczna ½ etatu

Miejsce pracy: Filia w Gorzowie Wielkopolskim, Poradnia leczenia uzależnień
Zadania:
obsługa rejestracji przyjęć i dokumentacji medycznej, w tym:
– rejestracja pacjentów
– obsługa kolejek oczekujących i harmonogramów przyjęć
– weryfikacja uprawnień pacjentów w systemie eWUŚ
– obsługa telefonów, poczty email i systemu informatycznego przychodni
– współpraca z personelem medycznym oraz innymi filiami i pionami organizacyjnymi
Ośrodka
Wymagane kwalifikacja: wykształcenie średnie
Doświadczenie:
Mile widziane doświadczenie w pracy w placówce posiadającej kontrakt z NFZ
Umiejętności i przydatne cechy:
– umiejętność sprawnej obsługi komputera i urządzeń biurowych
– dobra organizacja czasu pracy
– serdeczność i cierpliwość
– wysokie umiejętności komunikacyjne
Oferujemy:
– wynagrodzenie od 2475,00 brutto + dodatek stażowy
– dodatkowe benefity: 4 godziny dla rodziny, fundusz świadczeń socjalnych – dofinansowanie
do wczasów, dofinansowanie do zajęć sportowych – Karta Multisport
– nagroda roczna
O nas
Ośrodek dla Osób Uzależnionych  SPZOZ „NOWY DWOREK” istnieje od 1988 roku i od
wielu lat realizuje kompleksowy program terapii uzależnień, stając się ważnym miejscem na
mapie lecznictwa odwykowego w Polsce.
Cenimy profesjonalne podejście oraz zaangażowanie i odpowiedzialność za dobro pacjenta.
W związku z rozwojem naszej placówki poszukujemy pracowników.
Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy w naszej placówce.
Dokumenty aplikacyjne prosimy o przesyłanie na adres email: sekretariat@nowydworek.com
lub k.spilszewska@nowydworek.com  kontakt tel. 606894329
Zapraszamy do współpracy!