Oferta pracy ma stanowisku psychiatry.

Ośrodek dla Osób Uzależnionych SPZOZ „NOWY DWOREK”, zatrudni na stanowisko:
specjalista psychiatrii 5 godzin tygodniowo.

Miejsce pracy: Poradnia Leczenia Uzależnień w Gorzowie Wielkopolskim

WYMAGANIA:
– dyplom ukończenia studiów medycznych
– specjalizacja w dziedzinie psychiatrii
– aktualne prawo wykonywania zawodu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– przeprowadzanie porad lekarskich
– prowadzenie dokumentacji medycznej
– współpraca z pozostałym personelem medycznym i terapeutycznym w celu zapewnienia pacjentowi kompleksowej i profesjonalnej, ciągłej opieki medycznej

OFERUJEMY:
– współpracę na podstawie różnych form zatrudnienia (do ustalenia): umowę o pracę, zlecenie, podwykonawstwo
– elastyczny wymiar czasu pracy
– stabilną formę zatrudnienia
– atrakcyjne wynagrodzenie

O nas
Ośrodek dla Osób Uzależnionych SPZOZ „NOWY DWOREK” istnieje od 1988 roku i od wielu lat realizuje kompleksowy program terapii uzależnień, stając się ważnym miejscem na mapie lecznictwa odwykowego w Polsce.
Cenimy Profesjonalne podejście oraz zaangażowanie i odpowiedzialność za dobro
pacjenta.

W związku z rozwojem naszej placówki poszukujemy pracowników.

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy w naszej placówce.

Dokumenty aplikacyjne prosimy o przesyłanie na adres email:
kadry@nowydworek.com lub k.spilszewska@nowydworek.com
kontakt tel 606894329

Zapraszamy do współpracy!